To, jak důležitou úlohu hrají v naší domácnosti zásuvky a vypínače, si jistě uvědomuje každý z nás. Používáme je stokrát denně, vždy když potřebujeme zapojit nějaký spotřebič do proudu anebo udělat tak prostou věc, jako rozsvítit či zhasnout světlo. A protože se jedná o opravdu zásadní pomocníky, anebo spíše prostředníky v naší domácnosti, tak nějak jsme si zvykli na to, jak vypadají, a ani už jim nezazlíváme, že nejsou příliš velkou ozdobou našich stěn.paleta barev – kolečka
Nicméně všechno může být jinak. Pokud si najdete ty pravé zásuvky a vypínače z výrobní řady Schneider unica a vybavíte jimi svou domácnost, rázem zjistíte, o jak velký rozdíl se jedná. Nejenže vám budou perfektně sloužit, ale ještě navíc na ně budete koukat s radostí. Anebo je spíše možná ani neuvidíte. Pokud si tyto elektronické pomocníky zvolíte ve stejném barevném odstínu, jako bude výmalba stěn, pak už vám nikdy nebudou bít do očí. A to je příjemná změna, která vaší domácnosti z estetického hlediska jednoznačně prospěje.

V čem spočívá rozdíl?

Možná se divíte, proč je výběr barevného provedení těchto výrobků na trhu tak omezený. Nejde totiž jen o to výrobky obarvit, ale o to, vymyslet vše tak, abyste při každé změně výmalby nemuseli složitě připevňovat na zeď novou zásuvku anebo vypínač v jiné barvě.barevná keramická mozaika
Jestliže vás právě toto napadlo, nemusíte se děsit, pokud jde o produkty z výrobní řady unica, nic takového vás nečeká. Kouzlo spočívá v chytře vymyšleném modulárním systému. Zkrátka jde o to, že strojky z této řady jsou univerzální, takže na jakýkoli z nich snadno připevníte libovolný krycí rámeček. A právě ten je vyvedený ve všech barvách a barevných odstínech, na jaké si jen vzpomenete. A dokonce má i pěkný tvar, zkrátka celkově povedený design.
Pokud svou domácnost vybavíte produkty schneider unica, můžete výmalbu měnit dle libosti – ke změně barev elektroniky vám postačí jednoduše vyměnit rámeček.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup