Myslíte si, že pánové nemají vůbec žádné zdravotní problémy, které se týkala erekce anebo celkově zdraví? Pokud je tohle myslíte, tak jste samozřejmě na omylu, protože mnoho lidí už mělo nějaké problémy, které se musely řešit. Je logické, že některé zdravotní problémy velice rychle vymizí, zatímco některé problémy jsou ale tak vážné a komplikované, že se musí řešit a také potom léčit. Někdy jsou ale to takové citlivé komplikace, kdy se člověk opravdu hodně stydí, aby se někomu svěřil, takže to nakonec všechno dopadá ta, že lidé jsou potom nešťastní z toho, že mají nějaké zdravotní problémy.

Muži chtějí stále sex.

Abych se přiznala, tak i já jsem měla dříve velice silné gynekologické potíže, za které jsem se styděla a potom jsem se také kvůli tomu rozešla se svým partnerem. A od té chvíle už vím, že tehdy to byla blbost, protože vlastně za nemoc si člověk sám nemůže. A mě trvalo asi dva roky, než mi to paní gynekoložka vyléčila. Potom jsou tady pánové, kteří mají problémy s erekcí a zajímají se o to, jak zvýšit erekci. Protože jak zvýšit erekci nemusí být vždycky, tak úplně jednoduché, jak si mnoho lidí myslí. A to hlavně pánové si myslí, že zvýšit erekci si také pomohou tím, že se budou dívat na porno anebo tak podobně.

Muži jsou důležití.

Podle mého názoru je tohle škoda, protože mnoho pánů se opravdu stydí jít k lékaři anebo do lékárny, kdy se svěří s tím, že mají problémy s erekcí nebo trpí nejspíše sexuální dysfunkcí. A sexuální dysfunkce je něco, kdy pánové neudrží tak pevnou erekci, aby mohli mít zase kvalitní sex a také, aby mohli uspokojit partnerku. A také potom sebe. Proto jsem si řekla, že by opravdu nebylo od věci, aby se udělala nějaká osvěta na toto, jak zvýšit erekci u mužů a také hlavně to, aby se pánové nestyděli, protože pokud tohle budou řešit opravdu pozdě, tak je to potom může vyjít vniveč a může být léčba opravdu dlouho zdlouhavá a také může být později i neúspěšná.