Bydlení – jedna ze základních otázek, které musíme ve svém životě řešit. Někteří z nás tuto otázku řeší hned po škole, když se chtějí osamostatnit, jiní až v pozdějším věku, když si najdou vhodného partnera, se kterým svůj život chtějí posunout dále. Jak život postupuje, každý si tuto otázku musí zodpovědět.

úzká místnost

Jak a kde bydlet? To je otázka, která nás často trápí. Hledáte vhodné řešení? Toužíte po vlastním domě? Myslíte si, že na něj nemáte peníze? Připadá vám výstavba novostavby zbytečně složitá? Nemáte čas řešit veškeré starosti ohledně stavby? Nechcete ani do bytu? Nevíte, jak byste vyřešili velký obnos finančních peněz? To jsou všechno otázky, které si často klademe, ale na které se nám nedostává odpovědi. Pokud hledáte řešení na tyto otázky, možná vám poskytne patřičné odpovědi téma mobilních domů.

Jaké výhody představují? A co si pod tímto tématem máme představit?

Mobilní domy, v dnešní době, jsou velice moderní. Vybírat si můžete ze dvou základních skupin.

a. Existuje varianta již použitých obydlí, které jsou levnější, ale také mohou být opotřebované.

b. Daleko lukrativnější je varianta nového obydlí. Nové obydlí si můžete nechat navrhnout. Můžete také využít našeho konfigurátoru a sami si navrhnout obydlí, podívat se, jak by to vypadalo a jaké jsou možnosti.

dítě na louce

Možnosti bydlení:

1. Celoroční užívání – bydlení natrvalo

2. Rekreační typ užívání – bydlení přes léto apod.

Nové obydlí skýtá hned několik výhod. Samozřejmě jsou všechny domy stavěny podle stavebního zákona, takže je můžete nechat zkolaudovat. Pokud v nich budete chtít bydlet natrvalo, čili takovéto obydlí budete chtít využívat po celý rok, pak můžete nechat domek zkolaudovat a to kdykoliv a díky tomu můžete získat číslo popisné.

přírodní úkaz

Domy jsou stavěné tak, aby v nich byly jenom malé energetické náklady, proto jde většinou o typy dřevostaveb nebo o nízkoenergetické domy, které jsou dobře zateplené a mají sendvičové stěny. Každý dům může být prototyp, i vy si můžete říct, jak by váš budoucí domov měl vypadat. Využijte mobilheim Praha.