Vymyslet dárek, který opravdu potěší, může být někdy opravdu složité. Zvláště komplikované je obdarovávat mládež v pubertálním věku, jelikož občas může být velice těžké jim porozumět a pochopit, co je opravdu baví a zajímá.

dárek na narozeniny

  1. Elektronika

Náš první tip na první pohled není ničím originální, ale úsměv na tváři vykouzlí téměř stoprocentně. Který puberťák by netoužil po novém mobilním telefonu, sluchátkách či notebooku. Pokud se rozhodnete pro koupi nového smartphonu, je vhodné rovněž pořídit rovnou i příslušenství, které užívání nového výrobku usnadní. S novým telefonem doporučujeme koupit také ochranné sklo a obal. Nemusíte se bát dalších vysokých výdajů, například huawei p20 lite obal můžete zakoupit za velmi výhodné ceny. Na internetu je k dostání v nejrůznějších variantách, takže si určitě vybere každý.

  1. Počítačová hra

Divili byste se na kolik se některé počítačové hry mohou vyšplhat. Pokud je tedy váš syn či dcera vášnivým hráčem, jistě je potěší nejnovější verze jejich oblíbené hry. Jestliže nechcete kupovat celou novou hru, pak je možné místo toho zakoupit pouze doplňky ke hře, jež váš teenager už vlastní.

narozeninový dort

  1. Hudební nástroj

Tento dárek může být základem pro nové hobby či dokonce vášeň. Díky hře na hudební nástroj se dítě naučí nové dovednosti, rozšíří si obzory a bude svůj čas trávit smysluplně. K nástroji nezapomeňte přikoupit rovněž obal a další nutné příslušenství.

  1. Karta do fitness centra

Jestliže je vaše dítě obrovský fitness nadšenec, pak je tento dárek naprostá trefa do černého. Vstupy do některých posiloven se měsíčně mohou vyšplhat až do řádů tisíců, což je jistě pro většinu dospívajících finančně velmi náročné a neúnosné. Pokud tedy vašemu dítěti pořídíte třeba permanentku na půl roku, určitě mu tím uděláte velkou radost.

  1. Sportovní vybavení

Zde, stejně jako u předchozího bodu, platí, že tyto tipy se týkají spíš zapálených sportovců. Pokud jim vaše ratolest je, pak jej určitě potěší nové oblečení na cvičení či některé ze sportovních náčiní, jako jsou například činky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup