Tedy, pokud není vyroben tento kus nábytku z něčeho jiného, je to vlastně kus dřeva. Neusmívejte se, již jsem skutečně viděl tento nábytek z umělých hmot, ale také ze skla. Ale, tyto trendy nejsou obvyklé, ponecháme je tedy stranou. A budeme se věnovat jen klasice.

Ukázka skříně

Kam ji dát? Máte vyměřený prostor, máte představu, že tam bude, ale nyní nastává starost, kde sehnat takovou, aby tam vešla. „Tak vezmeme tuhle, táto, a kus, jí uřízneš a je to.“ Navrhuje něžná polovice svému manželovi a ten jen převrací oči k nebi, kde, jak se zdá prosí někoho o pomoc či radu. A je jí věru zapotřebí. Tamta skříň je velká, tamta zase malá, takže bude nevyužitý prostor, kam se nic kloudného nedá šoupnout.

Takže ještě jednou přestavíme nábytek, abychom zjistili, že jsme se stejně zase dostali tam, kde jsme byli předtím. My tu „jarmaru“ fakt budeme muset snad přiříznout nebo co.

Ale ne. Není třeba takového drastického řešení. To se ukrývá zcela někde jinde a říká se tomu skříně na míru.

Můžete mít představy jakékoli, firmě, na kterou máte výše odkaz stačí nadiktovat požadované rozměry a už to frčí.

Znázornění skříně

Samozřejmě, rozměry nestačí, Musíte si také určit materiál, kterého je nepřeberné množství a vy budete pravděpodobně jen volit z jakého druhu dřeva váš nábytek bude. Další volba bude například v tom, zda tam chcete i sklo, jakou tam chcete mít kličku na dveřích a samozřejmě jak má vypadat vevnitř. Třeba počet regálů, neb bez nich by tento kus nábytku sloužil tak jen maximálně k pověšení šatů na ramínka. Ale my tam přece jen chceme dávat i jiné věci. Proto se ve velké většině skříní vnitřní prostor rozděluje. Také si můžete nechat přidělat na dveře velké zrcadlo, abyste se viděli před odchodem někam ven.

Skříň na míru je výborná věc, protože zapadne naprosto přesně kam potřebujete a stane se tak vhodným doplňkem vašeho interiéru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup