Mnoho z vás vezme po Novém roce do rukou starý a nový kalendář a začali jste v něm přepisovat a kroužkovat nejdůležitější dny. Které? No přece narozeniny našich nejbližších, na které určitě nesmíme zapomenout.

Máte děti ve věku, když už svoje narozeniny nechtějí oslavovat jen s rodinou, ale přály by si rozjet pořádnou dětskou zahradní párty se svými kamarády ze školky, školy nebo ze sousedství? Zajistíte výzdobu, skvělé občerstvení, ale jak děti zabavit, aby se nenudily? Jak udělat z obyčejného setkání opravdový zážitek, na který se bude dlouho vzpomínat? Pozvěte si na oslavu kouzelníka!

balonky

Moderní magie začala vznikat na přelomu 18. a 19. století, a kouzelníci vystupovali v salónech nebo ve vlastních divadlech. Veliké oblibě se těší i dnes pouliční kouzelníci a kejklíři.

Kouzelník na narozeninové oslavě vtáhne děti do svých kouzel, nebudou jen pasivními diváky, ale mnohých kouzel se budou smět a muset přímo zúčastnit. Mohou koukat kouzelníkovi pod prsty a stejně budou s pusou dokořán nevěřícně kroutit hlavou, jak že se to tomu kouzelníkovi povedlo? Kouzelník možná něco prozradí a možná taky ne. Ta pravá zábava na oslavu narozenin, to je kouzelník. Ale nejsou to jen dětské oslavy kam si můžete pozvat narozeninového kouzelníka. Kouzla jsou kouzelné v každém věku, a proto i oslava jakýchkoliv kulatin vašich příbuzných č i známých bude příjemně ozvláštněná návštěvou kouzelníka. Nebo podnikové vánoční oslavy, vždy je kouzelník překvapením a zpříjemněním večera.

kouzelnický klobouk

Touží vaše děti po zahradní párty? Zařiďte jim pořádnou oslavu narozenin s kouzelníkem, který vyčaruje kouzelnou atmosféru, zažehne ohníčky zvědavosti v očích vašich dětí a možná vytáhne i toho králíka z klobouku. Navíc přidá i zvířátko vytvořené z balónků, což si kromě oslavence mohou odnést domů i ostatní děti. Dopřejte dětem kouzelné zážitky z jejich narozeninových oslav. Nic nepotěší rodiče víc než šťastné smějící se dítě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup