Není lepší dietu nedržet, a přesto hubnout?

Říkáte si, co je to za hloupost? Ba ne, není to žádný výmysl, natož hloupost, ale ověřená pravda. Vy totiž můžete hubnout, a přitom se budete stravovat tak, jak jste byli zvyklí, jen do svého denního pravidelného jídelníčku zařadíte nově proteinové koktejly na hubnutí. Tyto nutriční drinky totiž dokážou nahradit i jídlo, a to díky svému vyváženému složení, které obsahuje zvýšený podíl bílkovin, jež jsou stavebními kameny našich buněk. Stejně tak jsou nabity vitamíny, minerálními látkami, enzymy, vlákninou, která je tuze potřebná pro dokonalé vyprazdňování, dále čtyř druhů probiotik i lněného oleje. Již z výčtu těchto bohatých živin lze předpokládat, že koktejl dokáže nahradit jídlo a zasytí vás na celé tři až čtyři hodiny, kdy nebudete absolutně trpět pocity hladu a nebudete se muset „dojídat“, jako občas po přijaté nevyvážené stravě…

hubnutí bez diety

Nastavte si svůj denní stravovací systém, který vám bude vyhovovat po všech stránkách!

Jen je třeba přemýšlet a nastavit si svá pravidla, která vám budou vyhovovat. V první řadě jíst pravidelně a připravovat si menší porce. Neznamená to, že se budete muset vzdát svých oblíbených jídel, ale místo sladké svačinky, na kterou jste zvyklí, vypijte svěží proteinový koktejl ochucený přírodní vanilkou nebo volte chuť lesní směsi s kousky ovoce. Milujete čokoládu?

hubnutí čokoláda

Pak právě pro vás je připraven koktejl s kousky čokolády. Svačinka bude také sladká, ale úplně „neškodná“, protože je svým složením naprosto dokonalá a vyvážená!

Navíc – nutriční hubnoucí koktejly si připravíte velmi jednoduchým a snadným způsobem. Stačí je jen lehce protřepat v šejkru a jídlo je připraveno! Takže skvělé a rychlé jídlo i do zaměstnání. Zvláště ho ocení ti, kteří nestíhají termíny, jsou neustále v presu a nemají ani čas se najíst. S nutričními drinky vše zvládnete v pohodě a jako bonus pocítíte i nový příval energie!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup