Pamatuji si na svého dědečka. Můj děda byl opravdu velký muž s velkým M. Můj dědeček byl úplně ideální muž pro každou rodinu a pro každou srandu. Nikdy nezapomenu, jak jsem s dědečkem trávila vždycky velké školní prázdniny. A pokaždé celý rok jsem se těšila na léto, až pojedu za svým dědečkem na vesnici. A byla jsem ráda, když jsem se toho vždycky dočkala. Dědeček byl opravdu geniální muž, se kterým byla vždycky velká sranda. A tohle říkala i moje maminka. Že prý její táta, tedy můj děda byl opravdu skvělý muž a hlavně slušný.

Na zdraví, pánové!

Byl to muž, který nepije a nekouří cigarety. Takže si myslím, že jistě by každá žena tohle uvítala. Nicméně ale tohle by stačilo o mém dědečkovi. Taky si musíte uvědomit, třeba to, s kým doma žijete. Každý muž je totiž jiný a každý má své mouchy a taky plusy. Můžete žít s ideálními mužem jakoby můj dědeček anebo taky můžete žít s mužem, s kterým si vůbec nerozumíte. Ale je bohužel i takový vztah s muži, že i když si nerozumíte ve vztahu s partnerem, tak s ním i tak ženy často zůstávají. Proč s ním vůbec zůstávají, když jim to neklape? Já si myslím, že je to asi ze zvyku. 

Muži jsou většinou akční.

Nicméně ale pokud vám muž nerozumí, tak je asi vhodné ze vztahu odejít. A myslíte si, v milé dámy, že je lepší být raději sama než ve vztahu s mužem, se kterým si nerozumíte? Nebuďte smutné, protože na každou ženu někde na světě čeká dokonalý a vysněný muž. Vím, že dokonalost neexistuje nebo není ani ta nejlepší varianta, ale ruku na srdce. Která z nás žen by si nepřála dokonalého chlapa, se kterým by trávila jen ty nejlepší okamžiky svého života! Myslím si, že každá žena má v sobě kus romantičky, stejně tak jako muži. I muži dokáží být velcí romantici. Jen t v nich musíme umět nějak probudit. A máte rády romantické muže nebo dáváte přednost takovým mužům, ze kterých srší jenom testosteron?