Jste podnikatel nebo firma a potřebujete si půjčit? Sháníte větší obnos financí? Můžete ručit nemovitostí? V tom případě je možné využít takzvané podnikatelské úvěry s ručením nemovitostí. V našem případě se bude jednat o hypotéku bez doložení příjmu Férová hypotéka. Tento úvěr úzce souvisí s ručením nemovitosti a také s podnikateli. Nikdo jiný kromě podnikatelů nebo firem si tento úvěr sjednat nemůže.
dva lidé sedí, pohled seshora, drží tablet

Bez nahlížení do registrů

Registry jsou v posledních letech velký problém. V bance kvůli nim vůbec půjčku ani žádný úvěr nezískáte. Nebankovní společnosti jsou daleko tolerantnější a zaměřují nebo specializují se na lidi, kteří mají problémy s vyřízením půjčky v bance. Dávají jim možnost, získat půjčku nebo úvěr na vysoké částky dokonce i přes to, že mají negativní záznam. Každý může udělat chybu i podnikatelům se stává, že se opozdí se splátkami, něco zapomenout zaplatit, nebo zrovna nemají finance na splacení výdajů a dostanou se do tíživé situace. Následně mají negativní záznam a to už je značně omezuje v dalších půjčkách. Proto jsme tolerantní a snažíme se všem pomoci.
Snadné a rychlé vyřízení
Vyřízení podobného dlouhodobého úvěru s ručením nemovitostí není záležitostí na měsíce. Všechno jde velice rychle. Celý postup se dá usnadnit a zjednodušit, takže se snažíme podnikatelům celý systém co nejvíce zpříjemnit. Proto žádáme pouze základní podklady a nijak úvěr nezdržujeme. Nemusíte proto na peníze čekat dlouhé měsíce nebo dokonce na schválení. To probíhá v rámci několika hodin maximálně desítek hodin. Spolupracujeme s těmi nejlepšími a nejrychlejšími a snažíme se vždy udělat maximum proto, aby byl klient spokojen.

muž v obleku, něco ukazuje na notebooku

  1. Samozřejmě, že má úvěr podobné podmínky jako v bance.
  2. Nízkou úrokovou sazbu a to již od 6,9 % p.a. bez zkoumání, zdali máte nebo nemáte záznam.
  3. V případě, že nemáte záznam, můžete získat ještě výhodnější pozici a úroková sazba Vám bude počítána například již od 3% p.a.
  4. Dlouhou dobu splácení až 30 let.
  5. Peníze do 24 hodin od podpisu smlouvy.
  6. Bezúčelné peníze na cokoliv, co ve firmě potřebujete zaplatit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup