Pokojíček je místo, kde naše děti pomalu rostou, mají svůj vlastní svět a potřebují proto místo, které v nich bude probouzet kreativitu, rozvíjet myšlení a přitom bude plnit svůj účel. Zapomínat bychom ovšem neměli ani na stránku designu, která je zvláště v tomto případě opravdu důležitá. Pokojíček by totiž nikdy neměl být místem, kam chodí starý nábytek dožít. I když je to možná až příliš kruté rčení, ani nevíte, kolik rodičů vsází na fakt, že jejich ratolesti stejně vyrostou a proto není potřeba investovat do drahého vybavení. Pokojíček je potřeba vybavit tak, aby v něm bylo radost přebývat. Krom správného vybavení je potřeba nezapomínat i na dekorace, které dotvoří celý interiér.Plyšový jednorožec

Pokud tedy nyní přemýšlíte, jaké dekorace by se do pokojíčku hodily, jste na správné adrese. Přinášíme vám hned několik tipů na zajímavé kousky, které nadchnou vás i vašeho potomka.

Dekorace do pokojíčku je často velmi opomíjená, přitom hravě velmi důležitou roli. Dokáže totiž probouzet fantazii a kreativní myšlení nebo pomáhat při učení.

  1. Nástěnné hodiny s barevnými motivy

Je jedno, jestli váš potomek už zvládá rafičky na hodinách, jednou určitě bude. Hodiny nebo budíky najdeme s mnoha zajímavý motivy a vybere si tak opravdu každý. Vybírat můžete z nejrůznějších barev, variant v podobě pohádkových postav nebo akčních hrdinů. Navíc hodiny krom estetické stránky budou plnit i tu funkční.

  1. Obrázky plakáty nebo samolepky

Další možnost jak vyzdobit pokojíček jsou nejrůznější plakáty nebo obrázky. Ty můžete postupně obměňovat dle libosti. Dětské plakáty můžete sehnat s motivem pohádkových postav nebo akčních hrdinů. Velmi dobře vypadají i speciální samolepky na stěnu, které ozvláštní zeď a můžete je kdykoliv bez problému sundat.
Barevná stěna

  1. Hračky jako dekorace

A proč ne? Například magnetické tabule pro děti Chytraliska je skvělým doplňkem do pokojíčku a vám potomek si na ní může kreslit nebo připevňovat již hotové výtvory.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup