Slyšeli už jste o tom, že je na našem finančním trhu nebankovní americká hypotéka?
Jedná se o šikovný finanční nástroj, který by vás mohl zajímat! Díky této americké hypotéce můžete čerpat peníze na půjčku dokonce bez toho, že byste udávali účel, na co peníze využijete. A to je nabídka, která se neodmítá!

hotovost

Díky tomu, že je americká hypotéka bezúčelová, může tato půjčka vytrhnout nepříjemný trn z paty mnoha lidem. Tedy všem těm, kteří z libovolného důvodu nechtějí sdělovat, na co peníze použijí. Tím důvodem může být třeba to, že s nimi chtějí splatit své dluhy, potřebují se vyplatit z exekuce anebo jim například vadí, že by měli při rekonstrukci svého bytu dokládat všechny faktury. Ať už je to jakkoli, tak v případě americké hypotéky nebudou vaše důvody nikoho zajímat.

Americkou hypotéku si můžete sjednat jak v bance, tak v nebankovní společnosti. Rozdíl je v tom, jakou získáte úrokovou míru, přičemž je jasné, že bankovní domy vám mohou nabídnout o něco výhodnější podmínky. Ovšem pravda je také to, že k tomu, abyste si mohli půjčit v bance, musíte být bonitním klientem. To znamená, že nesmíte mít žádné záznamy v registru, neměli byste mít žádné problematické finanční závazky, měli byste mít dostatečný příjem, a tak podobně. Zkrátka se jedná o podmínky, kterým může jen málokdo plně vyhovět.

Na rozdíl od bankovních domů si nebankovní společnost může dovolit posuzovat vaši žádost individuálně. Nebankovní společnost proto nezajímá, zda máte záznam v registru či nízký příjem, ale zajímá se především o vaši schopnost splácet. A to nemusí být vždy totéž.

plná peněženka

Jak je tedy vidět, tak americká nebankovní hypotéka se vám může opravdu vyplatit, neboť s touto půjčkou můžete naložit přesně podle vašich vlastních představ, aniž by vás ve vašich plánech kdokoli omezoval. Proto neváhejte a splňte si svá přání i vy!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup