Ve společnosti lidé neustále mluví o ženských problémech, avšak ty by měly mít stejnou váhu jako ty mužské problémy, nebo by to bylo alespoň dobré, kdyby to tak bylo. Žádné problémy se totiž nedají vůbec srovnat, každý je navíc vnímá úplně jinak, proto je hloupé tvrdit, že má někdo více problémů a horší problémy než ten druhý. Je to pošetilé a nedělá se to, protože nikdy nevíte, jak to ten daný člověk prožívá a čím si musí procházet. On vám třeba ani nemusí říct o všech problémech, které má, protože se za to třeba stydí nebo jen jednoduše není zvyklý na to se někomu svěřovat se svými problémy

problémy

Někdo si myslí, že to pro vás bude otravné téma, tak vám ani všechno neřekne. Nikdy tak nesmíte nikoho soudit a pokud se vám někdy někdo přizná, jaké má problémy, nesmějte se mu a snažte se mu pomoci. Pokud se vám člověk svěřil, bere vás vážně, tak se to nesnažte nějak pokazit. On vám věří, tak si toho važte.

muž a žena

A stejně jako ženy mají problémy, tak i muži je mají a jsou naprosto na stejné úrovni jako ty, co mají ženy. Mužské problémy se však nejvíce týkají pohlavních orgánů, nebo alespoň ty nejcitlivější, které muže nejvíce zasáhnou. Ty jsou nejhorší, protože to je velmi citlivé téma jak pro muže, tak pro ženy. Například takové problémy s erekcí jsou velmi citlivé téma, protože se za to dost často muži stydí. Nemělo by to tak ale být, neznamená to, že je muž nějak postižený. Pokud má muž problém s erekcí, může být plno faktorů, proč tomu tak je. Nemusí se hned jednat o nemoc, jak si někteří myslí. Může to být klidně jen chvilková záležitost, může se jednat klidně o časové období v rámci jednoho dne. Může se jednat o nepříznivé podmínky. K tomuto všemu ale pomůže muži vyhledat něco k posílení erekce. Pokud se problém opakuje, je třeba vyhledat lékaře, protože se pak už o nemoc může jednat.