Občas se něco pokazí, v jiných případech zničí či protrhne. Děti při samém hraní a v euforii nedají pozor, přetrhnout plachtu nebo zničí skákací plochu a hned je průser na světě. Jak tomu zabránit? To se zřejmě nedá, a proto jsou zde naštěstí náhradí díly, které možná zrovna potřebujete.
děti za sítí.jpg
Sortiment zahrnuje:
1. Kotvící sady – používají se pro lepší stabilizaci a také pro udržení na místě. Tento prvek je nejenom praktický, ale také z bezpečnostního hlediska velice žádoucí.
2. Krycí plachty – díky nim můžete zakrýt skákací plochu například v zimním období. Tímto způsobem ji klidně můžete nechat přezimovat venku.
3. Kryty pružin
4. Ochranné sítě – důležitá a naprosto nezbytná součást každého produktu. Ochranné sítě chrání celou kostru a zajistí, aby dítě při větším výskoku nebo nesprávném výskoku nevyskočilo ze skákací plochy na zem.
5. Pružiny
6. Skákací plochy – může se stát jakákoliv nehoda a potřebujeme novou skákací plochu. Vybírejte vždy podle vašich rozměrů.
7. Žebříky – nedílnou součástí jsou také žebříky, díky kterým se vám a vašim dětem snadněji bude dostávat dovnitř na skákací plochu.
pružiny kolem trampolíny.jpg
Najdete zde také další sortiment pro konstrukci trampolíny
Nebo ostatní díly k trampolínám
V případě, že se staráte o svou trampolínu s největší péčí, pak jistě budete potřebovat nějaký další náhradní díl. Do této kategorie jsme zařadili nejenom různé druhy náhradních pružin, krycích plachet a ochranných sítí, ale také spoustu sortimentu a různých druhů dalších výrobků jako jsou krycí plachty nebo kotvící sady, které potřebujete při stavbě každé trampolíny. Samozřejmě, že naše produkty již kompletní takovýto sortiment zahrnují, takže pokud si vyberete u nás trampolínu, tak k ní nemusíte dokupovat žebřík nebo kotvící sadu, ale v případě, že jste pořídili trampolínu jinde a nemáte k tomu veškeré potřebné vybavení, tak zde najdete právě širokou škálu různých produktů.

Zabýváme se trampolínami od hlavy až k patě

Nepřekvapí nás všelijaké problémy, které dokážou děti s trampolínou provést a proto, pro všechny případy nehod nebo i špatné nebo nesprávné manipulace či v případě nepříznivých vlivů, zde máme připravenou širokou nabídku všech náhradních dílů na trampolínu.
Vyberte si vhodné náhradní díly trampolíny. Zboží vybírejte podle velikosti a podle rozměrů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup