Každý máme nějaké problémy nebo jen chceme se sebou začít něco dělat. Myslet pozitivně, pracovat na svých snech apod. V tomto nám mohou hodně pomoci knížky, hlavně ty motivační, inspirativní. Na trhu je jich spousta a vy nevíte, které si vybrat? Máme pro vás článek, ve kterém vám poradíme, které stojí za to si přečíst a možná tak změníme váš život!

holky
 
Anne Songe- Továrna na sny
Knížka, která vás zaujme na první pohled. Nádherné obrázky a skvělý zábavný obsah knížky. Spisovatelka a blogerka Anie povídá příhody ze života, jak žila na Bali, z čeho se poučila, co si uvědomila… Inspirativní knížka určená hlavně pro dívky a ženy.

Katy Yaksha-Můžeš vše, co chceš
Spisovatelka, blogerka a modní návrhářka, která si jde za svými sny. Žije v Itálii, má svoji modní značku, píše knihy. Takhle knížka vás naučí jít si za svými sny a být sám sebou.

kniha

Katy Yaksha-Jednosměrná jízdenkafilm.
Je to autorčin příběh o cestě do Itálie, o tom jak se našla.  Ukáže vám čarovná místa, pravé štěstí a lásku. Naučí vás mít jiný pohled na svět a to, jak může být život krásný.

Gounelle Laurent-Muž, který chtěl být sťastný
Kniha o muži, který na Bali navštíví léčitele, který mu poví, že se těší dobrému zdraví, ale není šťastný. Mužete prožít dobrodružství, ve kterém muž hledá sám sebe a jde za štěstím.
 
Tajemství-Byrne Rhonda
 
V této knize vás autorka naučí, jak dosáhnout spokojenosti ve všem, co děláte. Naučí vás, jak být spokojení s rodinou, prací, financemi, láskou… Podle knihy byl natočen i stejnojmenný film.

budha
 
Pokud vás nejáká knížka zaujala, určitě zajděte do nejbližšího knihkupectví a přečtěte si ji. Určitě vám nějákým způsobem pomůže, budte se cítit mnohem lépe a půjdete si za tím, co chcete, nebudete poslouchat ostatní, kteří vám budou říkat, že na to nemáte. Buďte konečně šťastní!!!
 
Pokud chcete zase začít milovat svůj život, přečtěte si tento článek.