Kombinovaný kočárek Zelenazirafa je velmi výhodný a taky dost praktický, protože s tím neuděláte chybu vůbec. Vím o tom své, protože já jsem ho měla taky, a to dokonce dvakrát a musím říct, že jsem neudělal chybu. Kombinovaný kočárek je naprosto úžasná věc a kdo si ho koupí, tak určitě neprohloupí. A víte, jak jsem k němu přišla já? Tak to úplně náhodu. Víte, já jsem ze začátku ano nevěděla, že jsme těhotná, takže jsem ani nic nezjišťovala a nic nezařizovala. To, že jsem těhotná jsem zjistila až po dvou měsících. Ale byla jsme opravdu moc ráda, protože na miminko jsem byla pevně připravená a těšila jsem se na něj. A musím říct, že i můj přítel se na naše první dítě moc těšil, takže jsem byla ráda dvojnásobně. Navíc to bylo moje další nová etapa života, a to se taky musí oslavit. Slavilo se u nás samozřejmě jenom zdravě s ohledem na můj stav.

Miminka jsou roztomilá.

A víte, co jsem dostala jako první? Vysněný kombinovaný kočárek. Stále jsem chodila kolem jednoho obchodu a stále jsem se u něj zastavovala, protože se mi tam moc líbil dětský kočárek dvojkombinace, takže si toho asi někdo všiml, že se mi moc líbí a koupil mi ho. To jsem už byla v osmém měsíci těhotenství a byla jsem moc ráda. Kočárek jsem měla v plánu koupit později a přesně ten, jaký jsem dostala.

Děti mají rádi veselí.

Byl to asi osud, ten kombinovaný kočárek měl být můj a taky je! Kombinovaný kočárek mám moc ráda, protože je jako kouzelný. Dá se v něm miminko pěkně a rychle uspat, a hlavně je to velmi jednoduché, protože všechny děti mají rádi vození v kočárku, tak moje malé dítě Kombinovaný kočárek milovalo. A já byla velmi rád, že mám doma něco velmi praktického a takového, co jsme vždycky moc chtěla. Taky jsme dostala další kojenecké vybavení včetně zavinovačky, která byla opravdu luxusní, jako za dávných časů, moc povedená. Kombinovaný kočárek je taky super v tom, že na něj dáte i vajíčko, tu autosedačku.