Slevy miluje každý
Všichni musíme nakupovat, a všichni máme určitě velkou radost, když se nám podaří koupit levněji něco, co běžně kupujeme. Sleva zkrátka potěší jak někoho, kdo nakupuje z nutnosti, tak milovníky nákupů. Jednou z věcí, kterou musíme všichni nakupovat, je oblečení. Někdo jej nakupuje více, někdo méně, někdo miluje boty a další zase doplňky – to všechno koupíte na About you. Jde o moderní e-shop, který nabízí inovativní způsoby nakupování.

slevy oblečení

  • Najdete tu virtuálního asistenta, který vám pomůže najít správnou velikost u všech výrobků

  • Hledat zboží můžete podle toho, co aktuálně nosíte a nebudete muset procházet celou nabídku

Chystáte se kupovat podzimní kabát, bundu nebo hledáte stylové boty do nepohody? Všechno najdete na About you. Velkou výhodou je, že můžete použít About you slevový kupón 35. kde jej získáte a jak to funguje? Jednoduše.
About you pravidelně chystá pro své zákazníky akce, díky kterým nakoupíte zboží za ještě lepší ceny. Stačí se registrovat pomocí zadání e-mailové adresy na našem webu, a obratem vám v poště přistane slevový kupon, a to v různých výších. Někdy je sleva vyšší, jindy nižší, ale pokaždé získáte lepší cenu než jinde. Kupon poté vložíte při objednávání zboží a peníze se vám automaticky odečtou. Tak jednoduché to je.

nákupy oblečení

Desítky značek na jednom místě
Máte svoji oblíbenou značku? Nejspíše ji najdete na About you. Je tu mnoho světových výrobců, kteří vyrábí cokoliv – od oblečení, přes boty až po doplňky. Nyní je můžete mít doma i vy, a to s parádní slevou. Nestyďte si o ni říct, a registrujte svůj e-mail, kam vám kód zašleme.

About you je obchod, kde si každý najde to svoje. Je tu klasická móda, i nejnovější moderní kousky, které sledují módní trendy. Na vašem stylu nezáleží, protože se tu oblékne opravdu každý. Nakupuje za lepší ceny a vyberte si, co se vám líbí. About you na vás čeká.